ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

Oczyszczalnia ścieków w Białymstoku

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Czerwiec 2019

SAFEGE wspiera młodych żeglarzy

W pierwszy czerwcowy weekend w malowniczym Żninie odbyły się Regaty o Puchar SAFEGE, organizowane już ósmy rok z rzędu. Organizatorem tego wspaniałego wydarzenia jest  Międzyszkolny Klub Żeglarski, którego sponsorem jesteśmy już od 12 lat.

Podobnie jak w ubiegłych latach, również i w tej edycji gościliśmy wielu mieszkańców i władze Żnina, zarząd i trenerów Klubu, przedstawicieli Polskiego Związku Żeglarskiego i sędziów, a przede wszystkim – małych zawodników z całej Polski i ich rodziny. Więcej informacji i zdjęcia TUTAJ oraz na facebook'owym profilu Gminy Żnin.

 

SAFEGE na debacie ONZ #WorldEnvironmentalDay

05.06.2019 w Ministerstwie Środowiska w Warszawie w ramach Światowego Dnia środowiska odbyła się debata „W drodze po czyste powietrze i lepszy klimat”. Organizatorem tego ważnego spotkania była sekcja środowiskowa Organizacji Narodów Zjednoczonych (UN Environment) - jej warszawski oddział UNEP GRID, a hasło przewodnie tego dnia to #BeatAirPollution (pokonajmy zanieczyszczenie powietrza).

Otwarcia spotkania dokonał Minister Środowiska p. Henryk Kowalczyk, następnie o ważności i konieczności podjęcia konkretnych działań dla poprawy jakości powietrza mówili przedstawiciele ONZ, p. Maria Andrzejewska i p. Matthew Billot oraz Banku Światowego p. Carlos E. Piñerúa. O zobowiązaniach i programach rządowych i samorządowych mówili i p. Anna Król, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz p. Marcin Wróblewski, Naczelnik Wydziału w Biurze Ochrony Powietrza i Polityki Klimatycznej Urzędu m.st. Warszawy. Podczas debaty głos zabrała również przedstawicielka Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, p. Klara Foryciarz.

UN Environment stawia sobie za cel wzrost świadomości społecznej odnośnie problemu zanieczyszczenia powietrza. Walka z nim pomoże w realizacji 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs), przyjętych przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

SAFEGE Polska od 10.2018 jest dumnym partnerem UNEP GRID.

SAFEGE rozbuduje magazyn na Śląsku

03.06.2019 podpisaliśmy kontrakt ze Śląskim Centrum Logistyki S.A. na pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego przy realizacji „Rozbudowy magazynu stali E na terenie Śląskiego Centrum Logistyki S.A. w Gliwicach przy ul. Portowej 28”.

Eksperci z SAFEGE będą nadzorować powiększenie magazynu wyrobów stalowych, który w efekcie powiększy się z 4,8 tys. m2 do 7,8 tys. m2 powierzchni.

To kolejny nasz projekt w Gliwicach, w których jesteśmy obecni od 15 lat, a więcej informacji znajduje się TUTAJ.

SAFEGE zdobywa tytuł BEST QUALITY EMPLOYER 2019!

W dniu 06.06.2019 otrzymaliśmy radosną wiadomość o przyznaniu naszej firmie tytułu Best Quality Employer 2019. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze starania o bycie jak najlepszym pracodawcą zostały docenione.

Kapituła Certyfikacji Krajowej doceniła między innymi to, że stawiamy na rozwój naszej kadry, że nasi stażyści bardzo często zostają z nami na stałe, że zatrudniamy wielu inżynierów i specjalistów z wielu branż, a nasze wewnętrzne procedury umożliwiają równe szanse na awans.

Jesteśmy niezwykle dumni z tego wyróżnienia!