PL EN FR
ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

Linia kolejowa E-20 na trasie Siedlce - Terespol

Fabryka płytek ceramicznych CERRAD w Starachowicach

S-19 Sokołów Małopolski - Stobierna

Jaz na rz. Nysie Kłodzkiej w Lewinie Brzeskim

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

O nas » Dyrekcja

Dyrekcja

Dyrekcja SUEZ Consulting - SAFEGE w Polsce

Przedstawiamy Dyrekcję SUEZ Consulting - SAFEGE Oddział w Polsce.

Kamila Kurowska-Gawryś - Dyrektor Generalny, Dyrektor Zarządzający / CEO

Kamila Kurowska-Gawryś - Dyrektor Generalny, Dyrektor Zarządzający / CEO

Z wykształcenia socjolog, z SAFEGE związana od 1995r. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z ponad 23-letnim doświadczeniem, z czego od kilkunastu lat na stanowisku menadżerskim.

„Naszą misją zarówno na początku działalności jak i teraz jest pomoc Klientowi w przygotowaniu i realizacji inwestycji poprzez techniczną doskonałość naszych usług świadczonych na najwyższym światowym poziomie oraz sprawną organizację działań i indywidualne podejście do każdego projektu.

Każdy projekt bez względu na jego wielkość finansową czy rzeczową jest dla nas tak samo ważny, każdy projekt daje nam nowe doświadczenie i do każdego podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem i estymą.

Jednak największą naszą wartością są ludzie - ich osiągnięcia to przecież osiągnięcia SAFEGE i pośrednio zatem osiągnięcia Polski. Udało się nam zbudować profesjonalny zespół fachowców, inżynierów budowlanych, inspektorów nadzoru, projektantów, analityków, handlowców itp., mających wieloletnią praktykę na rynku. Pozwala to z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Czas nieubłaganie biegnie do przodu. To już 27 lat działalności firmy w Polsce - 27 lat podnoszenia standardów, stawiania na interdyscyplinarność i kompleksowość usług oraz adaptacji do warunków rynkowych. Zmiany są naturalną koleją rzeczy, lecz obecnie muszą następować coraz szybciej - nie tylko na skutek działań w otoczeniu biznesu, ale również na skutek dynamicznego rozwoju naszej firmy. Nadszedł czas na nowe pokolenie pracowników, nowe motywacje, nowe pomysły, nowe sposoby komunikacji, nowe rozwiązania organizacyjne i nowe strategiczne działania dla SAFEGE. Jesteśmy na to gotowi, jednocześnie pielęgnując dotychczasowe wartości, takie jak odpowiedzialność, uczciwość i kreatywność oraz korzystając z dotychczasowych rozwiązań, tak cenionych przez Klientów. 

Jesteśmy ponad wszystko dumni z zespołu pracowników i współpracowników, jaki udało nam się stworzyć. Z połączenia na projektach seniorów i juniorów, inżynierów i ekonomistów, ekspertów lokalnych i zagranicznych. Ich zróżnicowane umiejętności i doświadczenia funkcjonują w ramach wspólnej kultury SAFEGE, a każdy pracownik wnosi dodatkową wartość, zaś sposób w jaki działa - buduje naszą przewagę konkurencyjną."

Mariusz Szmyd - Zastępca Dyrektora Generalnego, Dyrektor Operacyjny / COO

Mariusz Szmyd - Zastępca Dyrektora Generalnego, Dyrektor Operacyjny / COO

Z wykształcenia inżynier o specjalności budownictwo ogólne. Absolwent Politechniki Poznańskiej z niemal 33-letnim doświadczeniem, z czego od kilkunastu lat na stanowisku menadżerskim. W SAFEGE od 2014 roku.

„Zaprojektowaliśmy i nadzorowaliśmy budowę tysięcy kilometrów sieci kanalizacji, wodociągów, dróg, linii kolejowych, tramwajowych. Mamy własną działalność projektową w branży transportu i ochrony środowiska. Szkolimy kadrę, mamy własne systemy raportowania i kontroli jakości, zdobyliśmy ponad 360 pozytywnych referencji od naszych Klientów w Polsce.

Działamy lokalnie dzięki sieci 40 biur regionalnych, realizujemy obecnie ponad 170 projektów, a za jakość naszych usług co roku otrzymujemy nagrody i wyróżnienia. Dajemy szansę zatrudnienia setkom inżynierów.

SAFEGE nieustannie rozwija się i dostosowuje do potrzeb naszych Klientów – niegdyś świadczyliśmy w szerokim zakresie usługi związane z przygotowaniem i prowadzeniem inwestycji w sektorze środowiska i gospodarki wodnej, inżynierii lądowej i gospodarki komunalnej. Obecnie SAFEGE to już także lider w prowadzeniu inwestycji związanych z transportem kolejowym, drogowym, lotniczym i miejskim, a także w sektorze budowlanym i przemysłowym. Mamy też własne Biuro Projektowe. Ale nasza droga do sukcesu jest dla SAFEGE nieustannie w budowie.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, stale dywersyfikujemy działalność i rozszerzamy zakres usług, aby móc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów. Mamy pomysł na przyszłość.”