PL EN FR
ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

Linia kolejowa E-20 na trasie Siedlce - Terespol

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Most na rz. Bug w Małkini

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

S-19 Sokołów Małopolski - Stobierna

O nas » Kariera

Kariera

Pracownicy Biura SAFEGE z Warszawy

Stale poszukujemy doświadczonych ekspertów i inżynierów z uprawnieniami we wszystkich branżach. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@safege.pl.

  • Dołącz do międzynarodowej firmy z ponad 27-letnim doświadczeniem w Polsce.
  • Dołącz do grona wybitnych Inżynierów Konsultantów oraz Projektantów z każdej dziedziny inżynierii.
  • Dołącz do firmy z 37 biurami w Polsce, obecnej na całym świecie.
  • Dołącz do firmy będącej częścią międzynarodowego koncernu SUEZ, istniejącego od 1858 roku.
  • Dołącz do firmy, która jest od lat zaangażowana społecznie oraz promuje zrównoważony rozwój we wszystkich dziedzinach, jak również politykę większego wykorzystania i recyklingu zasobów.

SAFEGE realizuje aktywną politykę mentoringu, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. Nasza kadra współpracuje z nami od wielu lat, a rotacja jest bardzo mała, co świadczy o jakości SAFEGE jako pracodawcy.

Zobacz zdjęcia
Zarząd SAFEGE w Polsce w latach 2003 - 2017 / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE w roku 2015 / Kariera w SAFEGE Zarząd SAFEGE w Polsce w latach 2017 - 2018 / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE (2016) / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE (2017) / Kariera w SAFEGE Pracownicy SAFEGE z Ostrołęki, Lublina i Poznania (2017) / Kariera w SAFEGE Część poznańskiego Biura SAFEGE (2016) / Kariera w SAFEGE Wręczenie nagród dla Pracowników SAFEGE (2017) / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE w roku 2018 / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE w roku 2018 / Kariera w SAFEGE