ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

Linia kolejowa E-20 na trasie Siedlce - Terespol

Obwodnica Radomia

Multimodalny Dworzec Łódź Fabryczna

S-19 Sokołów Małopolski - Stobierna

Multimodalny dworzec Łódź Fabryczna

Galeria » 6. Regaty o Puchar SAFEGE

6. Regaty o Puchar SAFEGE

6. Regaty o Puchar SAFEGE

17-18 czerwca w Żninie na Małym Jeziorze przy przystani Międzyszkolnego Klubu Żeglarskiego w Żninie odbyły się już po raz szósty Regaty o Puchar SAFEGE (Grupa SUEZ).

Otwarcia Regat, punktowanych w Pucharze Polski Polskiego Związku Żeglarskiego, w deszczową sobotę dokonał Zastępca Dyrektora Generalnego SAFEGE- Mariusz Szmyd oraz Prezes MKŻ- Leszek Pawłowski i przedstawiciele PZŻ. Pogoda nie przeszkodziła 53 zawodnikom z całej Polski w odbyciu aż 5 biegów. W 2. dzień Regat - tym razem wyjątkowo słoneczny - odbyły się 2 biegi i już wczesnym popołudniem można było przystąpić do dekoracji zwycięzców w 3 kategoriach: OPTYMIST gr. B, OPTYMIST gr. B dziewcząt oraz ISA 407. Przy udziale Burmistrza Miasta - Roberta Luchowskiego wręczyliśmy nagrody, medale i dyplomy zwycięzcom, a także wszystkim pozostałym uczestnikom. Zawodnicy sponsorowanego przez SAFEGE klubu zwyciężyli w aż 2 kategoriach: ISA 407 i OPTYMIST gr. B dziewcząt - gratulujemy!

Zamykając Regaty Mariusz Szmyd dziękował organizatorom, kierownictwu MKŻ oraz władzom miasta za wsparcie, trenerom małych żeglarzy i ich rodzicom – a przede wszystkim samym sportowcom. Cieszymy się, że możemy wspierać społeczności lokalne nie tylko polepszając infrastrukturę w danym regionie, ale i dokładając małą cegiełkę do rozwoju najmłodszych.

Zobacz zdjęcia
6. Regaty o Puchar SAFEGE 2017 6. Regaty o Puchar SAFEGE 2017 6. Regaty o Puchar SAFEGE 2017 6. Regaty o Puchar SAFEGE 2017 6. Regaty o Puchar SAFEGE 2017 6. Regaty o Puchar SAFEGE 2017 6. Regaty o Puchar SAFEGE 2017 6. Regaty o Puchar SAFEGE 2017