ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny dworzec Łódź Fabryczna

Międzynarodpwy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Obwodnica Radomia

Galeria » VIII Regaty o Puchar SAFEGE

VIII Regaty o Puchar SAFEGE

VIII Regaty o Puchar SAFEGE w Żninie

VIII Regaty o Puchar SAFEGE w Żninie

W pierwszy czerwcowy weekend w malowniczym Żninie odbyły się Regaty o Puchar SAFEGE, organizowane już ósmy rok z rzędu. Organizatorem tego wspaniałego wydarzenia jest  Międzyszkolny Klub Żeglarski, którego sponsorem jesteśmy już od 12 lat.

Podobnie jak w ubiegłych latach, również i w tej edycji gościliśmy wielu mieszkańców i władze Żnina, zarząd i trenerów Klubu, przedstawicieli Polskiego Związku Żeglarskiego i sędziów, a przede wszystkim – małych zawodników z całej Polski i ich rodziny.

Jak podkreśliła Kamila Kurowska-Gawryś, Dyrektor Generalny / Dyrektor Zarządzający SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce: "Jest mi niezmiennie miło, że nasza firma już od ponad dekady sponsoruje Międzyszkolny Klub Żeglarski. MKŻ to ponad 47 lat tradycji i prawie stu zawodników, to też jeden z najlepszych młodzieżowych klubów żeglarskich - nie tylko w Kujawsko-Pomorskiem, ale i w Polsce. W SAFEGE od zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro ludzi - ulepszamy infrastrukturę w całym kraju, ochraniamy środowisko, zapewniamy czystą wodę oraz prawidłowy obieg zasobów. Mamy obecnie prawie 200 projektów w realizacji, zatrudniamy niemal tysiąc osób i posiadamy 41 biur w Polsce – w tym w nieodległej Bydgoszczy. Jesteśmy w Waszym rejonie obecni od wielu lat, również jako członek Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa z siedzibą w Bydgoszczy. Osobiście jestem wielką fanką sportów wodnych i samego żeglarstwa, dlatego tym bardziej cieszę się, że możemy wspierać rozwój najmłodszych adeptów tej sztuki. Co roku widzimy, że wspaniała praca trenerów i władz klubu, a także rodziców i władz miasta przynosi wybitne efekty w postaci nagród na ogólnopolskich zawodach".

Ponieważ Regaty odbyły się w Dzień Dziecka, nie zabrakło dla małych zawodników tak przez dzieci lubianych atrakcji w postaci "dmuchańca", waty cukrowej i popcornu.

Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy oraz zwycięzcy w kategoriach: Optymist Grupa B, Optymist Grupa B dziewcząt oraz ISA-407, a wręczyli je p. Halina Rosiak, Wiceburmistrz Żnina, p. Leszek Pawłowski, Prezes MKŻ oraz p. Kamila Kurowska-Gawryś, Dyrektor Generalny SAFEGE.