ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Linia tramwajowa - Poznań Franowo

Jaz na rz. Nysie Kłodzkiej w Lewinie Brzeskim

Fabryka płytek ceramicznych CERRAD w Starachowicach

Linia kolejowa E-20 na trasie Siedlce - Terespol

Galeria » Best Quality Employer 2019

SAFEGE Polska zdobywa nagrodę najlepszego jakościowo pracodawcy!

SAFEGE Polska zdobywa nagrodę najlepszego jakościowo pracodawcy BEST QUALITY EMPLOYER2019!

W dniu 06.06.2019 otrzymaliśmy radosną wiadomość o przyznaniu naszej firmie tytułu Best Quality Employer 2019.

Kapituła Certyfikacji Krajowej doceniła między innymi to, że stawiamy na rozwój naszej kadry, że nasi stażyści bardzo często zostają z nami na stałe, że zatrudniamy wielu inżynierów i specjalistów z wielu branż, a nasze wewnętrzne procedury umożliwiają równe szanse na awans.

W dniu zaś 25.10.2019 w warszawskim hotelu Regent odbyła się Gala Best Quality Employer 2019, na której otrzymaliśmy pamiątkową statuetkę.

Best Quality Employer 2019 ma na celu wyłonienie firm, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników i zapewniające stabilność zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy. 

Jesteśmy szczęśliwi, że nasze starania o bycie jak najlepszym pracodawcą zostały docenione i że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie.

 

Zobacz zdjęcia
SAFEGE Polska zdobywa nagrodę najlepszego jakościowo pracodawcy! SAFEGE Polska - BEST QUALITY EMPLOYER 2019; Kamila Kurowska-Gawryś, Dyrektor Generalny / Dyrektor Zarządzający odbiera pamiątkowa statuetkę SAFEGE Polska - BEST QUALITY EMPLOYER 2019; Anna Bidacha oraz Kamila Kurowska-Gawryś SAFEGE Polska - BEST QUALITY EMPLOYER 2019. Foto Kasia Saks