ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

Multimodalny dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Linia kolejowa E-20 na trasie Siedlce - Terespol

Multimodalny Dworzec Łódź Fabryczna

O nas » Dyrekcja

Dyrekcja

Dyrekcja SUEZ Consulting Polska (SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce)

Przedstawiamy Dyrekcję SUEZ Consulting Polska (SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce).

Kamila Kurowska-Gawryś - Dyrektor Generalny, Dyrektor Zarządzający / CEO, Dyrektor Regionu UE

Kamila Kurowska-Gawryś - Dyrektor Generalny, Dyrektor Zarządzający / CEO SUEZ Consulting Polska oraz Dyrektor Regionu UE SUEZ Consulting

Z wykształcenia socjolog, z SUEZ Consulting (SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce) związana od 1995r. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego z ponad 25-letnim doświadczeniem, z czego od niemal 2 dekad na stanowisku menadżerskim.

„Naszą misją jest pomoc Klientowi w przygotowaniu i realizacji inwestycji poprzez organizacyjną i techniczną doskonałość naszych usług świadczonych na najwyższym światowym poziomie oraz sprawną organizację działań i indywidualne podejście do każdego projektu.

Każdy projekt bez względu na jego wielkość finansową czy rzeczową jest dla nas tak samo ważny, każdy projekt daje nam nowe doświadczenie i do każdego podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem i estymą.

Jednak największą naszą wartością są ludzie - ich osiągnięcia to przecież osiągnięcia SUEZ Consulting i pośrednio zatem osiągnięcia Polski. Udało się nam zbudować profesjonalny zespół fachowców, inżynierów budowlanych, inspektorów nadzoru, projektantów, analityków, handlowców itp., mających wieloletnią praktykę na rynku. Ich zróżnicowane umiejętności i doświadczenia funkcjonują w ramach wspólnej kultury SUEZ Consulting; każdy pracownik wnosi dodatkową wartość, zaś sposób w jaki działa - buduje naszą przewagę konkurencyjną. Pozwala to z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Czas nieubłaganie biegnie do przodu. To już 30 lat działalności firmy w Polsce - 30 lat podnoszenia standardów, stawiania na interdyscyplinarność i kompleksowość usług oraz adaptacji do warunków rynkowych. Zmiany są naturalną koleją rzeczy, lecz obecnie muszą następować coraz szybciej - nie tylko na skutek działań w otoczeniu biznesu, ale również na skutek dynamicznego rozwoju naszej firmy. Nadszedł czas na nowe pokolenie pracowników, nowe motywacje, nowe pomysły, nowe sposoby komunikacji, nowe rozwiązania organizacyjne i nowe strategiczne działania dla SUEZ Consulting. Jesteśmy na to gotowi, jednocześnie pielęgnując dotychczasowe wartości, takie jak zaangażowanie, odpowiedzialność, etyka i kreatywność oraz korzystając z dotychczasowych rozwiązań, tak cenionych przez Klientów."

Mariusz Szmyd - Zastępca Dyrektora Generalnego, Dyrektor Operacyjny / COO

Mariusz Szmyd - Zastępca Dyrektora Generalnego, Dyrektor Operacyjny / COO

Z wykształcenia inżynier o specjalności budownictwo ogólne. Absolwent Politechniki Poznańskiej z 35-letnim doświadczeniem, z czego od ponad 25 lat lat na stanowisku menadżerskim. W SUEZ Consulting (SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce) od 2014 roku.

„Zaprojektowaliśmy i nadzorowaliśmy budowę setek budynków, tysięcy kilometrów sieci kanalizacji, wodociągów, gazociągów, dróg, linii kolejowych, tramwajowych... Mamy własną działalność projektową - również w branży transportu i ochrony środowiska. Szkolimy kadrę, mamy własne systemy raportowania i kontroli jakości, zdobyliśmy ponad 250 pozytywnych referencji od naszych Klientów w Polsce.

Działamy lokalnie dzięki sieci 32 biur regionalnych, realizujemy obecnie ponad 200 projektów, a za jakość naszych usług co roku otrzymujemy nagrody i wyróżnienia. Dajemy szansę zatrudnienia setkom inżynierów w całym kraju.

SUEZ Consulting nieustannie rozwija się i dostosowuje do potrzeb naszych Klientów – niegdyś świadczyliśmy w szerokim zakresie usługi związane z przygotowaniem i prowadzeniem inwestycji w sektorze środowiska i gospodarki wodnej, inżynierii lądowej i gospodarki komunalnej. Obecnie SUEZ Consulting to także lider w prowadzeniu inwestycji związanych z transportem kolejowym, drogowym, lotniczym i miejskim, a także w sektorze budowlanym i przemysłowym. Mamy też własne Biuro Projektowe. Ale nasza droga do sukcesu jest nieustannie w budowie.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, stale dywersyfikujemy działalność i rozszerzamy zakres usług, aby móc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów. Mamy pomysł na przyszłość.”