ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Multimodalny dworzec Łódź Fabryczna

Multimodalny Dworzec Łódź Fabryczna

Kariera

Kariera

Pracownicy Biura SUEZ Consulting z Warszawy

Stale poszukujemy doświadczonych ekspertów i inżynierów z uprawnieniami we wszystkich branżach. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@suezpolska.pl.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę informacyjną i zgodę (do pobrania poniżej).

  • Dołącz do międzynarodowej firmy z ponad 29-letnim doświadczeniem w Polsce.
  • Dołącz do grona wybitnych Inżynierów Konsultantów oraz Projektantów z każdej dziedziny inżynierii.
  • Dołącz do firmy z 37 biurami w Polsce, obecnej na całym świecie.
  • Dołącz do firmy będącej częścią międzynarodowego koncernu SUEZ, istniejącego od 1858 roku.
  • Dołącz do firmy, która jest od lat zaangażowana społecznie oraz promuje zrównoważony rozwój we wszystkich dziedzinach, jak również politykę większego wykorzystania i recyklingu zasobów.
  • Dołącz do firmy, która szczyci się tytułem BEST QUALITY EMPLOYER 2019 - firmy, która tworzy bezpieczne i stabilne miejsca pracy, dbając przy tym o rozwój kadry.

SUEZ Consulting realizuje aktywną politykę mentoringu, szkoleń i podnoszenia kwalifikacji. Nasza kadra współpracuje z nami od wielu lat, a rotacja jest bardzo mała, co świadczy o jakości SUEZ Consulting jako pracodawcy.

Zobacz zdjęcia
Dyrekcja SAFEGE w Polsce w latach 2003 - 2017 / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE w roku 2015 / Kariera w SAFEGE Dyrekcja SAFEGE w Polsce w latach 2017 - 2018 / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE (2017) / Kariera w SAFEGE Część poznańskiego Biura SAFEGE (2016) / Kariera w SAFEGE Wręczenie nagród dla Pracowników SAFEGE (2017) / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE w roku 2018 / Kariera w SAFEGE Część warszawskiego Zespołu SAFEGE w roku 2018 / Kariera w SAFEGE Dyrekcja SAFEGE w Polsce obecnie (od roku 2017) / Kariera w SAFEGE SAFEGE Polska - BEST QUALITY EMPLOYER 2019