ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny dworzec Łódź Fabryczna

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Multimodalny Dworzec Łódź Fabryczna

Projekty | Projekt | INŻYNIER KONTRAKTU: Budowa skrzyżowania ul. Diamentowej w Lublinie z...

INŻYNIER KONTRAKTU: Budowa skrzyżowania ul. Diamentowej w Lublinie z projektowanym przedłużeniem ul. Lubelskiego Lipca’80 oraz ul. Krochmalną / 2017 - 2019

INŻYNIER KONTRAKTU: Budowa skrzyżowania ul. Diamentowej w Lublinie z projektowanym przedłużeniem ul. Lubelskiego Lipca’80 oraz ul. Krochmalną / 2017 - 2019

18.12.2017 podpisaliśmy kontrakt z ZDI Sp. z o.o. w Zamościu na wykonanie usługi specjalisty ds. rozliczeń robót i sprawozdawczości, obsługi administracyjno-sekretarskiej biura, Inspektora Nadzoru branży sanitarnej dla inwestycji pn. „Budowa skrzyżowania ul. Diamentowej w Lublinie z projektowanym przedłużeniem ul. Lubelskiego Lipca’80 oraz ul. Krochmalną”.

W ramach inwestycji wybudowana zostanie estakada nad skrzyżowaniem ulic Krochmalnej i Diamentowej. Ulica Krochmalna zostanie przebudowana od wspomnianego wcześniej skrzyżowania w kierunku rzeki Bystrzycy oraz w kierunku ul. Betonowej. Ulica Diamentowa zostanie przebudowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Krochmalną w kierunku wiaduktu kolejowego. W ramach przebudowy zmodernizowane zostaną system odwodnienia oraz oświetlenie.

Ulice Diamentowa i Krochmalna tworzą najbardziej zatłoczona trasę w Lublinie. W godzinach szczytu w ciągu godziny przejeżdża nimi w obie strony prawie 10 tys. pojazdów. Nowa estakada oraz sygnalizacja świetlna pozwolą zmniejszyć ilość kolizji na skrzyżowaniu tych dwóch ulic.