ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Międzynarodpwy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

S-19 Sokołów Małopolski - Stobierna

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Projekty | Projekt | INŻYNIER KONTRAKTU: Rozbudowa hali magazynowo-produkcyjnej z częścią...

INŻYNIER KONTRAKTU: Rozbudowa hali magazynowo-produkcyjnej z częścią socjalno-biurową i infrastrukturą zagospodarowania terenu w Wałbrzychu / 2022 - 2029

SEKTORY: budownictwo,
INŻYNIER KONTRAKTU: Rozbudowa hali magazynowo-produkcyjnej z częścią socjalno-biurową i infrastrukturą zagospodarowania terenu w Wałbrzychu / 2022 - 2029

08.12.2022 podpisaliśmy kontrakt z WAŁBRZYSKĄ SPECJALNĄ STREFĄ EKONOMICZNĄ „INVEST-PARK” Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu na świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji „Rozbudowa hali magazynowo-produkcyjnej wraz z częścią socjalno-biurową oraz infrastrukturą zagospodarowania terenu w Wałbrzychu przy ul. Villardczyków 17, dz. gruntu nr 93/28”.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” powstała w roku 1997 i obejmuje swoim zasięgiem tereny 174 gmin zlokalizowanych w 3 województwach południowo - zachodniej Polski (województwo dolnośląskie, opolskie i wielkopolskie). Dzięki inwestycjom światowych gigantów jak Toyota, Mercedes, Volkswagen, 3M, Umicore czy Capchem, w południowo-zachodniej Polsce rozwijają się nie tylko branża motoryzacyjna i elektromobilna, ale również gałęzie pokrewne, jak obróbka metali, przetwórstwo tworzyw sztucznych i przemysł chemiczny oraz usługi logistyczne dla tych branż.

Rozbudowa hali to bardzo ważny krok w kierunku wzmocnienia gospodarki regionu. SAFEGE wniesie w to przedsięwzięcie bogate doświadczenie przy podobnych realizacjach.