ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Fabryka płytek ceramicznych CERRAD w Starachowicach

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Jaz na rz. Nysie Kłodzkiej w Lewinie Brzeskim

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Projekty | Projekt | INŻYNIER KONTRAKTU: Rozbudową produkującej kryształy i szkło ozdobne...

INŻYNIER KONTRAKTU: Rozbudową produkującej kryształy i szkło ozdobne poznańskiej firmy IMS Glass Decor / 2017 - 2020

SEKTORY: budownictwo,
INŻYNIER KONTRAKTU: Rozbudową produkującej kryształy i szkło ozdobne poznańskiej firmy IMS Glass Decor / 2017 - 2020

20.02.2017 podpisaliśmy kontrakt z IMS Glass Decor Sp. z o.o. na zarządzanie Projektem i Nadzór Inwestorski nad realizacją przedsięwzięcia: „Wdrożenie innowacyjnej technologii druku na szkle termoutwardzalnymi farbami organicznymi”.

Niniejsza Inwestycja związana jest z rozbudową produkującej kryształy i szkło ozdobne poznańskiej firmy IMS Glass Decor i obejmuje budowę:

  • jednokondygnacyjnego magazynu wysokiego składowania, o powierzchni ok. 2200 m2 i wysokości składowania H=6,3 m, z lekkim dachem dwuspadowym, punktowymi naświetlami dachowymi i dwiema rampami załadunkowymi – zapewniającego niezbędną przestrzeń do przechowywania i buforowania dużych rozmiarów zamówień od zagranicznych kontrahentów;
  • dwukondygnacyjnego budynku badawczego i socjalnego o łącznej powierzchni ok. 1000 m2 i wysokości każdej kondygnacji netto H=3 m, murowanego, z żelbetonowymi stropami i schodami, z płaskim dachem; wyposażonego w windę osobową – do prowadzenia dalszych prac rozwojowych nad nową technologią drukowania produktów szklanych i dalszego udoskonalania produktów.