ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Oczyszczalnia ścieków w Kazimierzy Wielkiej

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Oczyszczalnia ścieków w Bolesławcu

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Grudzień 2019

SAFEGE dla dzieci z Domu Dziecka

Z okazji Mikołajek oraz Świąt Bożego Narodzenia wszyscy pracownicy SAFEGE z Biura Inżyniera Kontraktu w Kraśniku, Lubartowie i Lublinie - wraz z Wykonawcą S19 obwodnicy m. Kraśnik, firmą Aldesa Constructiones - złożyli się i przygotowali prezenty Mikołajowe dla Dzieci z Domu Dziecka w Kraśniku Fabrycznym.

Dom Dziecka w Kraśniku jest placówką opiekuńczo – wychowawczą typu socjalizacyjnego, zapewniającą całodobową opiekę i wychowanie dzieciom całkowicie lub częściowo pozbawionym opieki rodzicielskiej, dla których nie znaleziono rodzinnej formy pieczy zastępczej. W Domu Dziecka mieszka 31 dzieci w wieku od 4 do 18 lat.

Mimo że z pewnością nie jest im łatwo, ta placówka to dla nich drugi Dom, w którym mają wsparcie, opiekę i poczucie bezpieczeństwa.

Akcja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!

Dzięki wsparciu Dyrekcji SAFEGE, Wykonawcy i wielu Przyjaciół udało nam się zebrać pokaźną kwotę, za którą kupiliśmy wspaniałe prezenty dla każdego dziecka w placówce. Prezenty te z ogromną radością przekazaliśmy dzieciom jako pomocnicy Mikołaja 😊 w dniu 05.12.2019 r. W ramach podziękowania otrzymaliśmy od Dyrekcji Domu Dziecka pamiątkowe podziękowania.

Cieszymy się, że wokół nas i wśród Pracowników SAFEGE jest tylu ludzi o otwartym sercu, gotowych nieść pomoc najbardziej potrzebującym i doświadczonym przez los.

SAFEGE nadzoruje modernizację instalacji wapna Zakładu Północnego w Warszawie

20.12.2019 podpisaliśmy kolejny już kontrakt z z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. na świadczenie usług inżyniera kontraktu dla zadania „Modernizacja Zakładu Północnego – etap II. Modernizacja instalacji wapna”.

Zakład ten pokrywa aż ok. 25% zapotrzebowania na wodę aglomeracji warszawskiej, a więcej informacji znajduje się TUTAJ.

SAFEGE Bankowym Inspektorem Nadzoru w Siedlcach

12.12.2019 podpisaliśmy kontrakt z Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie i Przedsiębiorstwem Budowlanym Konstanty Strus z siedzibą w Warszawie na usługi Bankowego Inspektora Nadzoru - więcej informacji.

Napisali o Nas

1. Most kolejowy na linii E75 przez rz. Bug (nadzór - SAFEGE): "Od nowego roku na trasie Rail Baltica pociągi jeżdżą już po nowych torach i drugim nowym moście na Bugu!"