ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Oczyszczalnia ścieków w Białymstoku

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny dworzec Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Sierpień 2017

02.08.2017 podpisaliśmy kontrakt z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad projektowaniem i realizacją robót pn.: „Projekt i budowa Południowego wylotu z Warszawy drogi ekspresowej S7 od węzła Lotnisko na Południowej Obwodnicy Warszawy do obwodnicy Grójca” na 3 odcinkach - więcej o projekcie.

08.08.2017 podpisaliśmy kontrakt z Polskimi Kolejami Państwowymi S.A. na zarządzanie i pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego dla realizacji zadania pn.: „Przebudowa dworca kolejowego Jawor” - więcej o projekcie.

10.08.2017 podpisaliśmy kontrakt z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad S.A. na pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania polegającego na budowie ścieżek rowerowych w ramach Projektu pn. „Projekt i budowa obwodnicy Inowrocławia w ciągu drogi krajowej nr 15 i 25 (łącznik) o długości około 4,88 km”; więcej o projekcie.

22.08.2017 podpisaliśmy kontrakt z PKP Energetyka Obsługa Sp. z o.o. we Wrocławiu na opracowanie kompletnych dokumentacji projektowych dla zadań:

  • Zadanie nr 2: Przyłączenie nowego odbiorcy energii elektrycznej AS TRADE OIL – Zakład produkcyjno – rzemieślniczy w Nowych Skalmierzycach (wzrost mocy z 25 na 50kW);
  • Zadanie nr 3: Przyłączenie nowego odbiorcy energii elektrycznej – budynek handlowy przy ul. Moniuszki na działce nr 252/8 oraz 252/7 w m. Puszczykowo gm. Puszczykowo.

- więcej o projekcie.

Nasza młoda zawodniczka Marietta Rospenda z Międzyszkolnego Klubu Żeglarskiego w Żninie  (sponsorowanego przez SAFEGE od 7 lat) została w dniu 13.08.2017 Mistrzynią Polski w klasie ISA 407 do lat 18. Regaty o puchar Starosty Drawskiego w klasie ISA407 odbyły się w Złocieńcu, a wzięło w nich udział 166 zawodników z całej Polski. Jesteśmy bardzo dumni z jej osiągnięcia, ponieważ pogoda była bardzo wietrzna (prędkość wiatru 7m/s), przez co były ogromne fale, ale pomimo tego udało się jej wygrać (m.in z dwoma chłopcami, którzy są w kadrze narodowej Polski!). w tej samej klasie 3 miejsce na podium zajęła Jagoda Romel, także zawodniczka naszego klubu żeglarskiego, której również serdecznie gratulujemy.

- Małe dzieci są zbyt lekkie, dlatego trudno im wybalastować żaglówkę – mówi Mariusz Kaźmierczak, trener Międzyszkolnego Klubu Żeglarskiego w Żninie - To jest niesamowite jak walczą, a nie jest im łatwo, bo muszą zapanować nad żaglem i balastować żaglówkę, a jednocześnie wylewać wodę. Nie poddają się, przechodzą prawdziwą szkołę życia - dodaje.

Z tej okazji dumny sponsor SAFEGE ufundował dla Marietty oraz trenera nagrody specjalne.

Zdjęcia autorstwa p. Artura Pralki.

21.08.2017 podpisaliśmy kontrakt z firmą PORTICO Project Management Sp. z o.o i Wspólnicy Sp. k. na projektowanie dla Projektu pn. „Budowa zintegrowanego węzła komunikacyjnego przesiadkowego Oborniki-Miasto w obrębie ulic: Lipowa, Młyńska, Kopernika i Łukowska w Obornikach w systemie ” dla firmy COLAS Polska Sp. z o.o. - więcej informacji.

30.08.2017 podpisaliśmy kontrakt z Miastem Ostrołęką na pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla realizacji Projektu pn.: „Rozbudowa mostu na rzece Narew w Ostrołęce w ciągu drogi krajowej Nr 61, ul. Mostowa, Ostrołęka"; więcej o projekcie.

31.08.2017 podpisaliśmy kontrakt z Zarządem Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy na zarządzanie i nadzór nad realizacją Projektu pn.: „Rozbudowa ul. Grunwaldzkiej na odcinku od Węzła Zachodniego do granic Miasta Bydgoszczy oraz ulic: Czapla, Wróblowa, Łowiskowa, Zimorodkowa, Wronia, Perlicza, Skośna, Papuzia, Kolbego, Przejście, Filtrowa, Wyrzyska, Okopowa, Zielona i Flisacka”; więcej o projekcie.

24.08.2017 podpisaliśmy kontrakt z PKP Energetyka Obsługa Sp. z o.o. na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad opracowaniem dokumentacji projektowej i wykonanie robót na opracowanie dokumentacji techniczno-prawnej dla realizacji zadania pn. „Modernizacja linii SN z P1 do P8 w Przemyślu” - więcej o projekcie.