ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Lipiec 2020

SAFEGE rozszyfruje Centrum Enigmy w Poznaniu!

07.07.2020 podpisaliśmy kontrakt z Urzędem Miasta Poznania na pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu wraz ze świadczeniem usług nadzoru dla projektu w trakcie realizacji pn. „Muzeum Enigmy w Poznaniu”.

Nasi specjaliści zajmą się nadzorem nad robotami, takimi jak m.in. wyburzenie klatki schodowej, ścian działowych, wymiana okien, drzwi, podłóg i wewnętrznych instalacji oraz remont "części wspólnych" budynku Collegium Martineum. Centrum Szyfrów Enigma będzie oczywiście dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a otworzy się już w 2021 roku: WIĘCEJ INFORMACJI.

Projektanci z SAFEGE zajmą się rozbudową drogi krajowej nr 79

22.07.2020 podpisaliśmy kontrakt z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach na opracowanie dokumentacji projektowej – stadium projektu budowlanego / projektu wykonawczego dla zadania „Rozbudowa drogi krajowej nr 79 na odcinku Skrzypaczowice – Osiek wraz z uzyskaniem – w imieniu inwestora – decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej i nadzorem autorskim”.

W założeniu nadwiślańska droga krajowa numer 79 na odcinkach o łącznej długości około 42 kilometrów będzie miała dwa pasy ruchu po 3,5 metra szerokości, a po obu stronach opaski bitumiczne (0,5 metra). Specjaliści z SAFEGE zajmą się odcinkiem o długości 9,9 km - więcej informacji tutaj.

Biuro Projektów i Konsultingu SAFEGE zajmie się Górnym Tarasem Rataj

24.07.2020 podpisaliśmy kontrakt z Poznańskimi Inwestycjami Miejskimi Sp. z o.o. na rozszerzenie i aktualizację dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn. „GTR (Górnym Tarasie Rataj) – odc. I (od ul. Kórnickiej do Os. Lecha wraz z tzw. Ringiem Łacina)”.

Przygotowywana przez naszych specjalistów dokumentacja obejmie odcinki: od ul. Kórnickiej do os. Lecha przedłużenie ul. Pleszewskiej na odc. od skrzyżowania z ul. Zygmunta Warczygłowy do skrzyżowania z ulicami Kaliską i Polanka (włącznie ze skrzyżowaniem) rozbudowę ul. Kaliskiej na odcinku od ul. Polanka do ul. Jana Pawła. Więcej informacji TUTAJ.