ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Oczyszczalnia ścieków w Białymstoku

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Linia tramwajowa - Poznań Franowo

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Luty 2024

Dworzec kolejowy w Legnicy dostosowywany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

22.02.2024 podpisaliśmy umowę z PKP Polskimi Liniami Kolejowymi SA w Warszawie na pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania "Dostosowanie stacji Legnica do potrzeb osób z ograniczoną możliwością poruszania się". Jest to dalszy etap prac na tej stacji, które nadzorujemy poprzez nasz zielonogórski oddział od 2 lat.

SAFEGE ponownie w Lublinie

16.02.2024 podpisaliśmy umowę z Gminą Lublin i Zarządem Dróg i Mostów w Lublinie na nadzór oraz rozliczanie robót przy realizacji "Budowy przedłużenia ul. Stanisława Węglarza w Lublinie na odcinku od ul. Walecznych do ul. Trześniowskiej oraz odcinków ul. Marii Koryznowej i ul. Trześniowskiej wraz z infrastrukturą".

Roboty podlegające nadzorowi naszych Ekspertów obejmą branże konstrukcyjno-budowlaną, drogową, sanitarną, elektroenergetyczną, teletechniczną, geotechnikę i zieleń - a więcej informacji TUTAJ.

SAFEGE Polska na 13 miejscu z 85 w rankingu Builder

W lutym opublikowano wyniki pierwszej edycji Rankingu firm inżynieryjnych i projektowych, przygotowanego w ramach projektu Build the future. Ranking został zorganizowany przez miesięcznik Builder, firmę PWC oraz Dun&Bradstreet i ZOPI.

W plebiscycie wzięto pod uwagę 85 firm największych pod względem uzyskanych przychodów ze sprzedaży oraz pod kątem zysku / straty i sumy aktywów.

Na 85 miejsc nasza firma SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce zajęła wysokie, 13. miejsce - wierzymy, że to szczęśliwa trzynastka i dziękujemy za wyróżnienie!

Pełna lista wyróżnionych firm TUTAJ.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza pisze o SAFEGE

Nadchodzący weekend zapowiada się wiosennie, co sprzyjać będzie wycieczkom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Jeśli zastanawiacie się Państwo, co warto odwiedzić, to zachęcamy do zapoznania się z miejscami polecanymi przez SAFEGE Polska TUTAJ.