ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny Dworzec Łódź Fabryczna

Oczyszczalnia ścieków w Bolesławcu

Oczyszczalnia ścieków w Białymstoku

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Wrzesień 2023

Rozpoczęcie budo0wy najnowocześniejszej bazy obsługi samolotów - Rzeszów-Jasionka

📣 21 września obok portu lotniczego Rzeszów-Jasionka odbyło się symboliczne wbicie łopaty, inicjujące budowę bazy obsługi technicznej samolotów #LOTAMS. Obiekt, którego budowa ma zakończyć się w 2025 roku będzie jednym z najnowocześniejszych i największych tego typu w Europie, a korzystać z niego będą szerokokadłubowe samoloty z całego świata ✈️ 🌎

🚧Wśród gości wydarzenia znaleźli się m. in: Maciej Małecki – wiceminister Aktywów Państwowych, Aleksandra Juda - prezes spółki LOT AMS, Katarzyna Lewandowska – wiceprezes Polska Grupa Lotnicza i wielu innych oraz przedstawiciele naszej firmy.

#EksperciSAFEGE wspierają Klienta LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. już od trzech lat, pełniąc funkcję Inżyniera Kontraktu i tym samym przyczyniając się do rozwoju nowoczesnej i bezpiecznej europejskiej infrastruktury lotniczej.

📌Dyrektor Regionu Południowego i Wschodniego #SUEZConsultingPolska Witold Majewski w przemówieniu zwrócił uwagę na fakt, że na terytorium kraju powstanie obiekt godny międzynarodowej sławy, a zadaniem Ekspertów SAFEGE będzie m. in. pilnowanie harmonogramu prac, norm jakościowych oraz bezpieczeństwa pracy.

To ekscytujące przedsięwzięcie, będziemy Państwa informować o jego rozwoju.

Wydarzenie odbiło się w mediach szerokim echem:

Pomożemy w rozbudowie drogi wojewódzkiej 824

21.09.2023 podpisaliśmy kontrakt z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie na nadzór inwestorski i rozliczenie finansowe i rzeczowe – funkcja Inżyniera przy realizacji zamówienia “Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 824 Żyrzyn – Puławy – Opole Lubelskie – Józefów – Annopol na odcinku od km ok. 71+590 do km ok. 73+900".

Projekt przewiduje przebudowę odcinka drogi ok. 2,5 km wraz infrastrukturą. Jest to już siódma współpraca SAFEGE z tym Zamawiającym - więcej TUTAJ.

Ponownie pracujemy dla MPWiK Warszawa

28.09.2023 podpisaliśmy kontrakt z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A. na „Pełnienie nadzoru nad robotami polegającymi na wymianie rurociągów w Budynku Ozonowania Pośredniego i Filtrów Węglowych (OPiFW) na terenie Zakładu Centralnego, ul. Koszykowa 81 w Warszawie”.

Głównym celem inwestycji jest polepszenie jakości wody dostarczanej do mieszkańców Warszawy poprzez udoskonalenie układu technologicznego uzdatniania wody - więcej TUTAJ.