ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Oczyszczalnia ścieków w Bolesławcu

S-19 Sokołów Małopolski - Stobierna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Kwiecień 2015

01.04.2015 podpisaliśmy kontrakt z Kraśnickim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o na "Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy sieci kanalizacji sanitarnej w Aglomeracji Kraśnik".

02.04.2015 podpisaliśmy umowę z Regionalnymi Wodociągami i Kanalizacją Sp. z o.o. w Białogardzie na Opracowanie studium wykonalności dla Projektu "Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Połczynie - Zdroju" z przeprowadzeniem analizy finansowej i złożeniem wniosku aplikacyjnego o dofinansowanie projektu wraz z wymaganymi załącznikami w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 - 2020.

09.04.15 r. w CONSEKO-SAFEGE S.A.odbyła się uroczystość wieńcząca projekt „Poprawa jakości usług publicznych świadczonych przez gminy należące do Związku Międzygminnego w Proszowicach”. W spotkaniu wzięło udział 12 osób. Podczas jego trwania dzielono się doświadczeniami i wspomnieniami związanymi z tworzeniem projektu, a przy okazji tego wydarzenia nowi Pracownicy CONSEKO-SAFEGE S.A. mogli się zintegrować z Zespołem.

17 kwietnia 2015 r. podpisaliśmy kontrakt z Miastem i Gminą Serock na „Wykonanie projektu kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Dosin, Skubianka i Jachranka w ramach zadania: Rozbudowa kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Serock, budowa kanalizacji sanitarnej rejon Borowa Góra – Dosin – Skubianka – Jachranka – Izbica – Jadwisin”.

23.04.2015 podpisaliśmy kolejny już kontrakt z Wodociągami Płockimi Sp. z o.o. na Pełnienie roli Inżyniera Kontraktu dla rozszerzenia projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie miasta Płocka, etap III”.

28.04.2015 podpisaliśmy kontrakt z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunalnym w Gostyninie na pełnienie funkcji inspektora nadzoru dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gostyninie – etap I i II”.

Dnia 30.04.2015 roku nasza krakowska spółka CONSEKO-SAFEGE S.A. podpisała kontrakt z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla projektu „Prace na linii kolejowej nr 25 na odcinku Skarżysko Kamienna – Sandomierz” w ramach projektu „Prace przygotowawcze dla wybranych projektów perspektywy 2014-2020”.

30.04.2015 w Urzędzie Miasta Rzeszów odbyła się konferencja poświęcona tematyce projektu odmulenia zbiornika Rzeszów na rzece Wisłok. Projekt obejmuje wykonanie studium wykonalności oraz koncepcji odmulenia zbiornika. 

Napisali o Nas

1. Film z rozbudowy fabryki płytek ceramicznych CERRAD w Starachowicach nakręcony i udostępniony przez Inwestora
2. Artykuł w serwisie supernowosci24.pl: Kiedy Wisłok zostanie w końcu odmulony?
3. Artykuł w serwisie epoznan.pl: Królowej Jadwigi: zaczęli budować kolektor.
4. Artykuł w serwisie nbi.com.pl: Budowa dworca Łódź Fabryczna
5. Artykuł w serwisie rynek-kolejowy.pl: Łódź Fabryczna: Są już dwa kilometry torów
6. Artykuł w serwisie rynek-kolejowy.pl: Łódź Fabryczna: Można budować tunel pod wiaduktem
7. Artykuł w serwisie kompasinwestycji.pl: Łódź Fabryczna - dwa kilometry torów i połowa dachu
8. Artykuł w serwisie rynek-kolejowy.pl: Dach dworca Łódź Fabryczna nabiera kształtów
9. Artykuł w serwisie busko.com.pl: Polsko-ukraińska wizyta studyjna w Busku-Zdroju
10. Artykuł w serwisie mszczonow24h.pl: Nowe oblicze oczyszczalni ścieków w Grabcach Józefpolskich