ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Oczyszczalnia ścieków w Bolesławcu

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Marzec 2016

15.03. podpisaliśmy kontrakt z Miastem Gorzów Wielkopolski na wykonanie dokumentacji projektowej i nadzór autorski nad przebudową drogi powiatowej:

  • nr 2533F: w rejonie ul. Warszawskiej – na odcinku od ul. Cichońskiego do ul. Herberta oraz w rejonie ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Herberta do ul. Chrobrego,
  • nr 2548F: w rejonie ul. Sikorskiego – na odcinku od ul. Chrobrego do pierwszej zwrotnicy za ul. Dworcową.

W ramach przedsięwzięcia pod nazwą „System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp – Zamówienie częściowe nr 1: Wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi powiatowej w Gorzowie Wlkp. Wraz z przebudową torowiska – nr 2533f ul. Warszawska: na odcinku od ul. Cichońskiego do ul. Herberta, nr 2533f ul. Sikorskiego: na odcinku od ul. Herberta do ul. Chrobrego, nr 2548f ul. Sikorskiego: na odcinku od ul. Chrobrego do pierwszej zwrotnicy za ul. Dworcową” wykonana zostanie również przebudowa m.in. torowiska wraz z odwodnieniem, sieci trakcyjnej, istniejących zjazdów, przejazdów, dwóch mostów, kanalizacji deszczowej, przystanków tramwajowych i autobusowych oraz przejść dla pieszych. Projekt zakończy się w roku 2017.

31.03.2016 podpisaliśmy kontrakt z Miastem Radlin na obsługę inwestorską dla zadania „Remont kanalizacji deszczowej na odcinku od ul. Mielęckiego do wylotu pod wiaduktem przy ul. Rybnickiej w Radlinie”.

Przedmiotem inwestycji jest nadzór inwestorski nad modernizacją kanalizacji deszczowej na odcinku od studni KD1 do studni KD17. Więcej o projekcie: Remont kanalizacji w Radlinie.

Napisali o Nas

1. Informacja o wyborze SAFEGE w serwisie gorzow24.pl
2. Informacja o projekcie w serwisie gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl
3. Krótki wywiad z Dyrektorem Regionu Zachodniego SAFEGE Mariuszem Szmydem odnośnie projektu w Gorzowie w serwisie echogorzowa.pl
4. Informacja o projekcie w serwisie echogorzowa.pl
5. Informacja o projekcie w gorzowskim serwisie wyborcza.pl