ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Oczyszczalnia ścieków w Białymstoku

Multimodalny Dworzec Łódź Fabryczna

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Luty 2023

Przebudujemy stację uzdatniania wody w Sokołowie Podlaskim

08.02.2023 podpisaliśmy kontrakt z Przedsiębiorstwem Usług Inżynieryjno-Komunalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Sokołowie Podlaskim na pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru przy inwestycji „Przebudowa stacji wodociągowej w Sokołowie Podlaskim” - więcej informacji TUTAJ

Modernizacja przyczyni się do utrzymania wysokiej jakości wody dla mieszkańców oraz lokalnego przemysłu (m.in. zakłady mięsne Sokołów) korzystającego z wody w procesach technologicznych. Jest to pierwszy tak duży remont w stacji uzdatniania wody działającej od 1972 roku. Trudność inwestycji polega na tym, że jest to jedyna SUW w mieście i w związku z tym w trakcie tak dużego remontu musi zostać zachowana ciągłość dostaw wody dla  wszystkich odbiorców.

Wykonamy analizę parametrów odcinka rz. Odry

15.02.2023 podpisaliśmy kontrakt z H2 Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na wykonanie analizy eksperckiej dotyczącej zbadania parametrów rzeki Odry na wybranym odcinku pod względem możliwości poboru oraz przedstawienia przykładowego wariantu rozwiązań technicznych dostosowanego do charakterystyki brzegu na danym odcinku rzeki. Więcej informacji TUTAJ.