ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Multimodalny Dworzec Łódź Fabryczna

Międzynarodpwy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Luty 2021

SAFEGE dla modernizacji hotelu w Szczyrku

02.02.2021 podpisaliśmy kontrakt z Gliwicką Agencją Turystyczną S.A. w Szczyrku na pełnienie funkcji inwestora zastępczego podczas realizacji zadania inwestycyjnego „Modernizacja ośrodka turystyczno - sportowego Zagroń w Szczyrku”.

Nasza firma będzie wykonywała obowiązki związane z koordynacją działań wszystkich stron uczestniczących w procesie inwestycyjnym oraz wykonywaniem na rzecz Gliwickiej Agencji Turystycznej S.A. w Szczyrku działań wynikających z tytułu gwarancji jakości i rękojmi za wady w okresie jej trwania. Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ.

SAFEGE pomogło w powstaniu nowego pawilonu dla żyraf i nosorożców w poznańskim zoo

Zoo w Poznaniu zyskało nowy budynek - pawilon dla żyraf i nosorożców oraz słoni. Budynek powstał w niespełna półtora roku, ma 2 kondygnacje, 2 220 m kw. powierzchni użytkowej i ok. 9 m wysokości i wraz z jedną z najnowocześniejszych w Europie słoniarni jest najważniejszym elementem nowego, całorocznego wybiegu dla żyraf i nosorożców (sam wybieg to 14 000 m kw.). Dzięki tej inwestycji zwiedzający będą mogli w bezpieczny i bliski sposób obcować z tymi zagrożonymi gatunkami, zaś zwierzęta zyskają odpowiednią przestrzeń do życia.

Nasza firma miała przyjemność pełnić funkcję Inżyniera Kontraktu na tym projekcie, o którym więcej informacji znajduje się tutaj.

  • informacja na stronie Zamawiającego: TUTAJ
  • relacja z briefingu prasowego z udziałem m.in. Prezydenta Miasta, Prezesa Zarządu PIM, Dyrektora ZOO oraz przedstawicieli Wykonawcy Robót i Inżyniera: TUTAJ

SAFEGE dla inwestycji deweloperskiej w Poznaniu

01.02.2021 podpisaliśmy z firmą UWI Inwestycje S.A. z Poznania kontrakt na zarządzanie projektem, doradztwo techniczne oraz usługi nadzoru inwestorskiego dla projektu pod nazwą „Przebudowa ulicy Wołkowyskiej oraz rozbudowa skrzyżowania ulic Wołkowyskiej i arcybiskupa Baraniaka wraz z budową drogi 19kD-D w Poznaniu”.

W ramach inwestycji przewidziane są następujące prace:

  • budowa chodnika w części zachodniej
  • przebudowa ul. Wołkowyskiej
  • skrzyżowanie ul. Wołkowyska / Baraniaka
  • budowa drogi z sieciami do budynków (woda, kanalizacja deszczowa, kanalizacja sanitarna).

Więcej informacji TUTAJ.