ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Linia tramwajowa - Poznań Franowo

Międzynarodpwy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Styczeń 2024

Kolejny projekt nadzoru - tym razem kolejowego - w Szczecinie

02.01.2024 podpisaliśmy umowę z PKP PLK w związku ze złożeniem oferty w postępowaniu pn.: Zarządzanie i sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań inwestycyjnych w ramach projektu „Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących linii kolejowych nr 406, 273, 351" dla Zadania B - więcej informacji TUTAJ.

Podsumowanie Roku 2023 i Prognozy na 2024 od Ekspertów SAFEGE – edycja III rozszerzona (ebook)

Zapraszamy do pobrania e-booka pt.Podsumowanie Roku 2023 i Prognozy na 2024 od Ekspertów SAFEGE – edycja III rozszerzona”. Znajdziecie w nim Państwo inwestycje strategiczne, wywiad z ekspertami, najciekawsze projekty w Polsce oraz prognozy na ten rok dla budownictwa i projektantów.

Zachęcamy do lektury i cytowania.

Biuro Prasowe i Eksperci SAFEGE Polska | Wszelkie prawa zastrzeżone. Prosimy o podanie źródła. | Kontakt: biuro.prasowe@suezpolska.pl

Pomożemy w rozbudowie zakładu produkcyjnego z sektora samochodowego

05.01.2024 podpisaliśmy kontrakt z firmą z sektora samochodowego na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych przy realizacji robót budowlanych dla przebudowy budynków dwóch hal produkcyjnych i magazynowych oraz budynku socjalno-biurowego w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych w południowej Polsce - więcej informacji TUTAJ.

Zaprojektujemy nowe połączenie do drogi ekspresowej dla Grodźca

30.01.2024 podpisaliśmy kontrakt z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach na wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa połączenia drogi S52 z drogą powiatową DP4420S”.

W Grodźcu wybudowany zostanie pas wyłączenia i włączenia o długości około 700 m, a także łącznica wyjazdowa i wjazdowa o długości około 250 metrów. Ponadto powstanie oświetlenie drogowe na odcinku 1,5 kilometra zasilane energią odnawialną wraz z magazynem energii - więcej informacji.