ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Linia kolejowa E-20 na trasie Siedlce - Terespol

Oczyszczalnia ścieków w Kazimierzy Wielkiej

Most na rz. Bug w Małkini

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Listopad 2023

KREATOR BUDOWNICTWA ROKU 2023 x 3 ponownie dla SAFEGE Polska!

Z radością informujemy, że nasza firma po raz drugi została uhonorowana prestiżową nagrodą "Kreator Budownictwa Roku" - w 3 kategoriach. To wyróżnienie jest uznaniem zaangażowania i profesjonalizmu #SUEZConsultingPolska w branży budowlanej.

Nasze działania nie tylko odzwierciedlają najwyższe standardy jakości, ale także wpływają pozytywnie na lokalne społeczności. Ta nagroda jest więc również zobowiązaniem do dalszego doskonalenia naszych usług i projektów.

Tytuł Kreatora Budownictwa Roku 2023 otrzymaliśmy w kategorii firma (nagrodę odebrała nasza CEO, Kamila Kurowska - Gawryś), osoba (nasz Dyrektor Biura Projektów i Konsultingu, Przemysław Piszczek) oraz inwestycja - pomoc Klientowi Reynaers Aluminium w budowie ultranowoczesnej fabryki aluminium pod Warszawą.

Uroczysta gala odbyła się 9 listopada w Pałacyku Otrębusy, poprowadziła ją Agnieszka Hyży, a patronami byli m.in. Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Izba Inżynierów Budownictwa i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Dziękujemy kapitule za uznanie! 💪🏆

A po więcej informacji zapraszamy TUTAJ.

Pomożemy w przebudowie delegatury IPN w Olsztynie

14.11.2023 podpisaliśmy kontrakt ze Skarbem Państwa - Instytutem Pamięci Narodowej - Komisją Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu z siedzibą w Warszawie na pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego przy realizacji inwestycji pn. “Przebudowa budynku oraz zagospodarowanie terenu nieruchomości na potrzeby siedziby Delegatury IPN-KŚZpNP w Olsztynie przy ul. Okrzei 19 i Sienkiewicza 6a”.

Inwestycja obejmuje przebudowę budynku i zmianę sposobu użytkowania części biurowca - a więcej informacji TUTAJ.

Nadzorujemy przebudowę mostu przez rz. Bóbr

13.11.2023 podpisaliśmy kontrakt ze Skarbem Państwa - Rejonowym Zarządem Infrastruktury w Zielonej Górze na pełnienie nadzoru inwestorskiego w specjalności inżynieryjnej mostowej i kolejowej nad opracowaniem dokumentacji projektowej i robotami budowlanymi związanymi z realizacją zadania inwestycyjnego “Przebudowa mostu kolejowo - drogowego na rzece Bóbr i dróg dojazdowych w ciągu” w Świętoszowie / m. Pstrąże - więcej TUTAJ.

Zaprojektujemy drogę krajową nr 12 na odcinku Żagań - Szprotawa

30.11.2023 podpisaliśmy kontrakt z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Zielona Góra na “Opracowanie dokumentacji technicznej w podziale na 2 zadania (nam przypadło 1):

cz. 1: Rozbudowa drogi krajowej nr 12 na odc. Żagań - Szprotawa
cz. 2: Rozbudowa drogi krajowej nr 12 na odc. Żary - Żagań”.

Lokalizacja inwestycji to gm. Żary i Żagań w woj. lubuskim. Długość projektowanego odcinka: ok. 11,3km - a więcej informacji TUTAJ.