ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Międzynarodpwy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Linia kolejowa E-20 na trasie Siedlce - Terespol

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Marzec 2024

SAFEGE wesprze modernizację kolejnego teatru

01.03.2024 podpisaliśmy kontrakt z Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla inwestycji pod nazwą “Modernizacja Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku”, na etapie odbioru prac projektowych niezbędnych dla prawidłowej realizacji inwestycji, realizacji robót budowlanych oraz na etapie powykonawczym - więcej informacji TUTAJ.

Eksperci SAFEGE mają ogromne doświadczenie przy pracach przy zabytkowych obiektach oraz miejscach kultury - niedawno otrzymaliśmy poświadczenie należytego wykonania naszej usługi w innym teatrze, Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, gdzie pełniliśmy funkcję inwestora zastępczego wraz z kompleksowym nadzorem inwestorskim dla jego rozbudowy, przebudowy i remontu.

Pomożemy w powstaniu nowoczesnej siedziby Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem

26.03.2024 podpisaliśmy kontrakt z Powiatem Wysokomazowieckim na nadzór inwestorski nad “Budową budynku użyteczności publicznej - Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem - etap I”.

Poza nowym budynkiem administracji powstanie również parking i obiekty małej architektury oraz przeprowadzona zostanie rozbiórka istniejącego budynku mieszkalnego, kolidującego z projektowanym nowym budynkiem. Oczywiście teren działki także ulegnie zagospodarowaniu - więcej informacji TUTAJ.

Kolejna polska droga zostanie unowocześniona dzięki SAFEGE Polska

22.03.2024 podpisaliśmy kontrakt z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie na pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz na zarządzanie kontraktem pod nazwą “Projekt i rozbudowa drogi krajowej nr 53 na odcinku Myszyniec - Kadzidło od km 85,6 do km 105,23” - więcej informacji TUTAJ.

Nasi eksperci nadzorować będą m.in. roboty drogowe i mostowe, przebudowy kolizji oraz działania mające na celu ochronę środowiska.

SAFEGE kolejny raz z nadzorem dla PKP PLK S.A. - Oława Zachodnia

28.03.2024 podpisaliśmy kontrakt z PKP Polskimi Liniami Kolejowymi S.A. w Warszawie na pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania “Budowa nowego przystanku Oława Zachodnia na linii kolejowej nr 132” - więcej informacji TUTAJ.

Nasz Dział Konsultingu Środowiskowego wykona analizę dla producenta ciepła i energii

22.03.2024 podpisaliśmy kontrakt ze spółką zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą ciepła oraz energii elektrycznej w Warszawie na wykonanie raportu wodno-prawnego dla usług wodnych w zakresie ujęć wód powierzchniowych z dwóch rzek na cele chłodnicze, technologiczne oraz uzdatniania i dystrybucji wody w jednym z zakładów należących do tej spółki.

Więcej o naszych usługach z zakresu konsultingu środowiskowego TUTAJ.