ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Linia tramwajowa - Poznań Franowo

Multimodalny dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

S-19 Sokołów Małopolski - Stobierna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Listopad 2015

04.11. podpisaliśmy kontrakt z Gminą Sędziszów na wykonywanie funkcji Instytucji Administracyjnej dla 3 zadań, realizowanych w ramach Projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego”: informacje o projekcie.

12.11. podpisaliśmy kontrakt z firmą Cougar Investments Polska Sp. z o.o. na Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad budową dużego, nowoczesnego Centrum Logistycznego holenderskiej firmy transportowej Raben Polska Sp. z o.o.: informacje o projekcie.

12.11. podpisaliśmy kontrakt z PKP Polskimi Liniami Kolejowymi S.A. na realizację przedsięwzięcia pn. „Uzupełniające studium wykonalności wraz z dokumentacją przetargową dla Wariantu XIV tunelu średnicowego realizowanego w ramach budowy linii kolejowej w tunelu od stacji Łódź Fabryczna do linii nr 15”, w ramach projektu POIiŚ 7.1-76 „Studium wykonalności dla budowy linii kolejowej w tunelu od stacji Łódź Fabryczna do linii nr 15”: informacje o projekcie.

13.11. w Paryżu doszło do serii wyjątkowo brutalnych zamachów terrorystycznych. Zginęło w nich 130 osób, niektórzy z pracowników Grupy SUEZ stracili krewnych.

Jako pracownicy SUEZ dzielimy głęboki smutek i ból z ofiarami i ich rodzinami. Złożyliśmy kondolencje naszym Kolegom z Francji, a w geście solidarności z narodem francuskim we wszystkich naszych biurach w Polsce w poniedziałek 16.11.2015 o godz. 12:00 odbyła się symboliczna minuta ciszy.

19.11. podpisaliśmy (w konsorcjum z Schuessler Plan Inżynierzy) ważny kontrakt z Tramwajami Warszawskimi Sp. z o.o. na wykonanie wielobranżowej koncepcji programowo-przestrzennej dla potrzeb budowy trasy tramwaju szybkiego od ul. Kasprzaka do Wilanowa w Warszawie wraz z materiałami dodatkowymi, w tym projektem stałej organizacji ruchu i analizą układu zasilania trakcji tramwajowej: informacje o projekcie.

19.11. we Lwowie w nowoczesnej Arenie Lwów odbyła się konferencja „Water & Energy LVIV ECOFORUM”.

Mieliśmy możliwość wziąć w niej udział i zaprezentować naszą firmę oraz jej dokonania naszemu sąsiadowi, który dopiero „raczkuje” w zakresie kompleksowych projektów z dziedziny wod.-kan.

Nasza prelekcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, co zaowocowało nawiązaniem wielu obiecujących kontaktów.

23.11. nasza spółka CONSEKO-SAFEGE S.A. podpisała umowę z Urzędem Gminy Rędziny na opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Budowa biologiczno-mechanicznej oczyszczalni ścieków o przepustowości w miejscowości Karolina nr 27 gmina Rędziny”.

 

26.11. podpisaliśmy kontrakt z PKP Polskie Linie Kolejowe S. A. na pełnienie nadzoru inwestorskiego w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych nad robotami budowlanymi realizowanymi w ramach zadania: „Likwidacja wąskich gardeł poprzez poprawę stanu technicznego obiektów inżynieryjnych – most na linii kolejowej nr 281 Oleśnica – Chojnice w km 110,586”; informacje o projekcie.

Napisali o Nas

1. Informacje o projekcie sieć „szerokopasmowe świętokrzyskie” – który nadzorowaliśmy, a który zakończył się 30.11.2015 - w serwisie wrota-swietokrzyskie.pl
2. Artykuł o projekcie rozbudowy lotniska w Balicach (SAFEGE pełni tu funkcję inwestora zastępczego) w serwisie dlapilota.pl
3. Artykuł o projekcie rozbudowy lotniska w Balicach (SAFEGE pełni tu funkcję inwestora zastępczego) w serwisie strefabiznesu.gazetakrakowska.pl
4. Artykuł o projekcie rozbudowy lotniska w Balicach (SAFEGE pełni tu funkcję inwestora zastępczego) w serwisie dziennikpolski24.pl
5. Artykuł o projekcie rozbudowy lotniska w Balicach (SAFEGE pełni tu funkcję inwestora zastępczego) w serwisie youtube.pl na kanale MPL Balice
6. Informacja o podpisaniu umowy na wykonanie tramwaju na warszawskim Wilanowie w serwisie tvnwarszawa.tvn24.pl
7. Informacja o podpisaniu umowy na wykonanie tramwaju na warszawskim Wilanowie w serwisie metrowarszawa.gazeta.pl
8. Informacja o podpisaniu umowy na wykonanie tramwaju na warszawskim Wilanowie w serwisie ztm.waw.pl
9. Informacja o podpisaniu umowy na wykonanie tramwaju na warszawskim Wilanowie w serwisie warszawa.naszemiasto.pl
10. Informacja o wyborze CONSEKO-SAFEGE dla opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy docelowej biologiczno-mechanicznej oczyszczalni ścieków w Karolinie
11. Informacja o konsultacjach społecznych dotyczących tego projektu w serwisie imokotow.pl