ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II w Balicach

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Październik 2015

26.10 nasza krakowska spółka CONSEKO-SAFEGE podpisała nowy kontrakt z Katowicką Infrastrukturą Wodociągowo - Kanalizacyjną  Sp. z o.o. na usługę pomocy i doradztwa technicznego w celu złożenia przez Zamawiającego skutecznego wniosku o dofinansowanie projektu.

07.10. w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134 odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby centrali SAFEGE Oddział w Polsce. Uroczystość ta zwieńczyła ponad roczny okres poszukiwań i przygotowań, a następnie przeprowadzki po 12 latach z dotychczasowego biura przy ul. Solec 22.

Oprócz Pracowników mieliśmy przyjemność gościć prominentnych gości z zewnątrz – zarząd prosto z Francji w osobach p. Loica Voisin (CEO), Benoit Samanosa (Director International) oraz Didiera Wynrocxa (Vice Director International) byli to prezesi Zamawiających, nasi Partnerzy oraz Wykonawcy, przedstawiciele władz i Przyjaciele.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonała obecna Dyrekcja SAFEGE Oddział w Polsce: p. Mieczysław Iciachowski, p. Kamila Kurowska-Gawryś oraz p. Michał Palczewski wraz z pierwszym dyrektorem SAFEGE w Polsce, p. Ryszardem Rammem oraz dyrektorami z Francji i Belgii. Następnie wszyscy goście wznieśli toast lampką szampana i zostali oprowadzeni po naszej nowej przestrzeni. Po zwiedzaniu udali się na obiad, a rozmowy umilał występ pianisty.

02.10 podpisaliśmy nowy kontrakt z firmą Skanem Poznań Sp. z o.o. na na nadzór inwestorski i zarządzanie przy realizacji przedsięwzięcia: „Budowa hali magazynu wraz z budową nowej powierzchni biurowej”: informacje o projekcie.

Napisali o Nas

1. Informacja o oddaniu do użytku Mostu przez rz. Wisłę w Kamieniu (nadzorowaliśmy jego budowę) w serwisie nbi.com.pl
2. Wybór SAFEGE w projekcie wykonania koncepcji tramwaju z warszawskiego Wilanowa w serwisie transport-publiczny.pl
3. Wybór SAFEGE w projekcie wykonania koncepcji tramwaju z warszawskiego Wilanowa w serwisie waszwilanow.pl
4. Wybór SAFEGE w projekcie wykonania koncepcji tramwaju z warszawskiego Wilanowa w serwisie tvnwarszawa.tvn24.pl