ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

S-19 Sokołów Małopolski - Stobierna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Maj 2016

02.05.2016 podpisaliśmy kontrakt z firmą Tekktura Sp. z o.o. Sp. k. na pełnienie funkcji Construction Managera dla „Rozbudowy hali logistycznej, hali wysyłki oraz budowa i rozbudowa magazynu wysokiego składowania w Swarzędzu” - więcej o projekcie.

05.05.2016 podpisaliśmy kontrakt z Miastem Poznań, w imieniu i na rzecz którego działają Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, na pełnienie funkcji Inżyniera przy realizacji przedsięwzięcia: „Rozbudowa ul. Sypniewo w Poznaniu na odcinku od ul. Silniki do pętli autobusowej Sypniewo” - więcej o projekcie.

 24.05.2016 w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczania nagród Budowa Roku 2015 (XXVI edycja).

Jest nam niezmiernie miło, że Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego postanowiły przyznać nadzorowanym przez nas projektom pierwsze miejsca aż w dwóch kategoriach:

  1. 1 miejsce w kategorii Obiekty komunalne i komunikacja: Zajezdnia tramwajowa Franowo w Poznaniu (więcej informacji tutaj).
  2. 1 miejsce w kategorii Obiekty oceniane indywidualnie: Rewitalizacja Kanału Elbląskiego (więcej informacji tutaj).

Jak podaje Organizator, w XXVI edycji konkursu Budowa Roku nagrody przyznano w dziesięciu kategoriach. Nagrodzone inwestycje posiadają najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne, charakteryzują się funkcjonalnością oraz najwyższą jakością materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych.