ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONE
ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE
Kreator Budownictwa Roku 2023

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Krośnie

Oczyszczalnia ścieków w Białymstoku

Multimodalny węzeł transportowy - Dworzec Łódź Fabryczna

Dworzec Multimodalny Łódź Fabryczna

Aktualności » Wrzesień 2015

Aktualności - Luty 2019

SAFEGE Polska Inspektorem Nadzoru dla budowy nowoczesnego biurowca

28.02.2019 podpisaliśmy kontrakt z prywatną spółką na pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego dla inwestycji polegającej na budowie budynku biurowo-usługowego w dużym mieście Dolnego Śląska: więcej o projekcie.

Nadzorowane przez nas obiekty to już łącznie 5 milionów metrów sześciennych!

SAFEGE Polska zaprojektuje nowy układ komunikacyjny na Rondzie Rataje w Poznaniu

26.02.2019 podpisaliśmy kontrakt ze spółką Aldesa na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania „Korekta funkcjonowania układu komunikacyjnego w rejonie Ronda Rataje w Poznaniu”.

W ramach tej umowy nasi specjaliści z SAFEGE przygotują projekt budowlany i projekt wykonawczy dla rozbudowy i przebudowy istniejącego układu torowo-drogowego tego ważnego dla Poznania ronda: więcej o projekcie.

To kolejny projekt SAFEGE w Poznaniu, który obsługiwany będzie przez nasze Biuro Projektów i Konsultingu z siedzibą w podpoznańskim Suchym Lesie.

SAFEGE doradza w zakresie przebudowy dworca autobusowego w Krakowie

15.02.2019 podpisaliśmy kontrakt z firmą XCity Investment Sp. z o.o. na świadczenie doradztwa technicznego dla „Weryfikacji konstrukcyjno-budowlanej płyty górnej Dworca Autobusowego MDA S.A. w Krakowie”.

W ramach tej umowy nasi specjaliści z SAFEGE dokonają weryfikacji dokumentacji powykonawczej, technicznej, referencyjnej , jak również wielu ekspertyz i analiz finansowych; więcej o projekcie.

Projekt koordynuje nasz krakowski oddział Biura Projektów i Konsultingu SAFEGE.